V ranní programaci televizního kanálu RCN se od pondělí do pátku vysílá “Dobré ráno, Kolumbie”, které soutěží o rating s “Dním” vysílaným na Caracol Televisión. V posledním vysílání “Dobrého rána, Kolumbie” se moderátoři setkali s nebezpečným cirkusovým činem, který ohrozil jejich zdraví a dokonce donutil Anu Karinu Soto modlit se.

Skupina cirkusáků známá jako “Los Valentinos” dorazila na natáčení s několika noži, dřevěnou stěnou a několika bombami. Moderátoři se postavili před cirkusové umělce jeden po druhém a zůstali nehybně stát před noži. I když si byli vědomi škod, které by mohlo způsobit tření nebo náraz nožů na jejich tělo, členové ranního pořadu překonali své obavy, prosili o boží pomoc a zůstali nehybně stát u stěny. Naštěstí se nikdo z nich nestal obětí nožů, ale diváci si uvědomili obavy a úzkost v pořadu, dokonce se ozývaly i některé výkřiky během vysílání.

Na profilu Instagram ranního pořadu diváci projevili svůj názor, že tato forma zábavy obohacuje obsah programu a doufají, že se bude prezentovat častěji. “Uf, vzrušující, skvělé” a “Tyto show jsou dobré, show Los Valentinos se mi velmi líbila” byly některé z komentářů na sociální síti.

Perfiles sociales