Nejkrásnější město v Kolumbii, které byste měli navštívit jako český turista

Cali je jedno z nejkrásnějších měst v Kolumbii a skvělé místo k návštěvě pro české turisty, kteří hledají exotickou dovolenou. Leží v oblasti Valle del Cauca, obklopeno horskými masivy a zelenými údolími. Město je známé pro svůj taneční styl Salsa, ale také pro svou historii a kulturní dědictví.

Cali Colombia

Jedním z nejkrásnějších míst v Cali je Zoológico de Cali, kde si můžete prohlédnout zvířata z celého světa. Také můžete navštívit mnoho historických památek, jako například katedrálu Iglesia de San Francisco a křižácký hrad Castillo de Belalcázar.

Pokud hledáte relaxaci a odpočinek, můžete navštívit mnoho parků a zahrad v okolí města. Mezi nejznámější patří Parque del Perro, Parque de los Poetas a Parque de las Garzas.

Nakonec, návštěva Cali by nebyla úplná bez ochutnávky místní kuchyně, která je plná chutí a vůní. Doporučujeme ochutnat tradiční jídla, jako například arepas, empanadas a ajiaco.

Cali Colombia

Věříme, že návštěva Cali bude pro české turisty nezapomenutelným zážitkem plným krásné přírody, historie a kulturních zážitků.

Perfiles sociales